• Kalendarz Ekologiczny - II 2023r.

• Nowa galeria Kalendarz Ekologiczny - II 2023r. została dodana do albumu fotograficznego

(fot. i publ. - K. Sawicka)

Szkolny konkurs: „Kalendarz ekologiczny”

Uczniowie klas czwartych, nasi młodzi twórcy, zostali zaproszeni do udziału w konkursie: „ Kalendarz ekologiczny”, którego ideą jest stworzenie kalendarza, ilustrowanego pracami uczniów wrażliwych na piękno świata i ekologię.

Licząc na nieograniczoną kreatywność i wyobraźnię uczniów, otrzymaliśmy 49 prac

Komisja w składzie:

Przewodnicząca – Bożena Daniłowska

Członkowie :

– Katarzyna Sawicka
                                      – Marzanna Laszczkowska

w dniu 08.02.2023r. dokonała oceny 49 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs i przyznała nagrody określone w regulaminie KONKURSU, następującym osobom:

I grupa - uczniowie klas czwartych szkoły podstawowej

I miejsce – Julia Mrozowska, klasa IV c

II miejsce – Alicja Wysocka, klasa IV a

III miejsce – Aniela Piechowska, klasa IV c

Wyróżnienie – Julia Chodnicka, klasa IV c

Wyróżnienie – Michalina Rogowska, klasa IV c

II grupa – uczniowie klasy 8f

I miejsce –Natalia Truszkowska

II miejsce – Dawid Borawski

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Bożena Daniłowska

• Walentynki w klasach 1-3

• Zdjęcia: J. Modzelewska, B. Frąckiewicz. Publikacja B. Frąckiewicz

Walentynki w klasach 1-3 to: walentynkowa poczta, zabawy w klasach, wybór walentynkowego króla i królowej oraz   przygotowywanie podczas zajęć świetlicowych serduszek za pomocą długopisów 3 D.

• 7 II Dzień Bezpiecznego Internetu w klasie 3 c

• Zdjęcia i publikacja B. Frąckiewicz

Po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji obejrzeliśmy film , przypominający, że nie każdy w sieci ma dobre zamiary.

Wysłuchaliśmy piosenki tłumaczącej , co to jest internet oraz przypominajacej zasady poruszania się po internecie.

Na koniec uporzadkowaliśmy swoją wiedzę, tworzac mapę myśli.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 3 a

• Zdjęcia: K. Akus, publikacja B. Frąckiewicz

W dniu 20 stycznia w klasie 3a odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci również pamiętały o swoich bliskich i przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji przez rodziców słodki poczęstunek.