• GODZINY PRACY INTENDENTA. REGULAMIN STOŁÓWKI- SP UL. MONIUSZKI 7

Aleksandra Jully

godz. pracy 7.00-15.00

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

1.     Stołówka jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez kuchnię szkolną dla uczniów i nauczycieli.

2.     Opłaty za obiady wynoszą:  6,00 zł x ilość dni obiadowych w danym m-cu.

3.     Uczniowie szkoły zobowiązani są do dokonywania opłat za obiady do 10 – tego każdego miesiąca, które przyjmuje intendent szkolny w pokoju  nr 122 lub na stołówce szkolnej.

4.     Intendent szkolny za zgodą Dyrektora ma prawo wykreślić z listy jedzących obiady osobę, która w terminie  nie dokonała wpłaty bądź też nie przestrzegała regulaminu stołówki.

5.     W przypadku usprawiedliwionej nieobecności uczniowi przysługuje częściowy zwrot opłaty miesięcznej proporcjonalnie do liczby dni nieobecności, jeżeli nieobecność została zgłoszona do intendenta przynajmniej jeden dzień wcześniej.

6.     Nieobecność grupy uczniów spowodowaną wyjazdem na wycieczkę, powinni zgłaszać organizatorzy wycieczki na trzy dni przed planowanym terminem wyjazdu.

7.     Rezygnacja z obiadów jest możliwa po uprzednim zgłoszeniu tego faktu  do intendenta  oraz uregulowaniu odpłatności do dnia rezygnacji.

8.     Posiłki wydawane są w godzinach: 11.30 – 11.50,   12.35 – 12.50.

9.     Potwierdzeniem wydania posiłku jest zaznaczenie ucznia na  liście osób jedzących obiady.

10.   Korzystający z obiadów zobowiązani są do kulturalnego zachowywania się, dbania  o porządek,  ład i bezpieczeństwo  oraz odnoszenia po sobie naczyń do okienka naczyń stołowych.

11.   Podczas przebywania na stołówce uczniowie zobowiązani są do wykonywania zaleceń    nauczyciela dyżurującego, intendenta oraz kucharek.

12.   Podczas przebywania na stołówce szkolnej, wszyscy uczniowie zobowiązani  są do noszenia obuwia zmiennego.