17 lutego obchodziliśmy w szkolnej świetlicy Dzień Kotka. Warto w tym dniu okazać naszym mruczącym przyjaciołom szczególną troskę i uwagę. Przygotowanie specjalnego posiłku lub nowej zabawki z pewnością sprawi im wiele radości. Niech ten dzień będzie pełen przyjemnych chwil spędzonych w kocim towarzystwie. Pamiętajmy o docenianiu tych wspaniałych zwierząt każdego dnia.
Dostępność nauczycieli w roku szkolnym 2024/2025
17 lutego obchodziliśmy w szkolnej świetlicy Dzień Kotka- klasy I-III
- 2
Roboty humanoidalne😁-klasy IIIa, IIIb
Z wielką przyjemnością informujemy o zakończeniu projektu budowy robotów humanoidalnych z kartonów. Uczniowie klas trzecich wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem w trakcie prac. Powstały imponujące konstrukcje, odzwierciedlające indywidualne pomysły młodych konstruktorów. Prezentacja gotowych robotów dostarczyła wszystkim wiele radości. Uczniowie zabrali się za tworzenie własnych robotów. Kartonowe konstrukcje rosły w oczach, przybierając najróżniejsze kształty. Każdy robot był wyjątkowy. To była inspirująca praca, która pokazała, że z prostych materiałów można stworzyć coś niezwykłego. Przy okazji przeprowadziliśmy pogadankę o emocjach podczas współpracy. Może ktoś wymyśli robota do naprawiania wszystkiego, co nam się zepsuje?😁
1
Innowacyjny Program „Zdrowe życie i pierwsza pomoc” uczy dzieci niezbędnych umiejętności-klasa 3a/ koordynuje p. Izabela Albińska
Program „Zdrowe życie i pierwsza pomoc” Moduł: Zimowe aktywności fizyczne i niebezpieczne zachowania uczy dzieci niezbędnych umiejętności. Zajęcia rozwijają praktyczną wiedzę z zakresu dbania o zdrowie i bezpieczeństwo. Uczniowie klasy 3 a robią duże postępy w przyswajaniu zagadnień. Konsekwentna realizacja programu przynosi wymierne korzyści edukacyjne. Zdobyta wiedza i umiejętności z pewnością przydadzą się im w przyszłości.
ENGLISH CAFE LUTY 2025
Dziś 27 lutego 2025 ponownie gościliśmy żołnierzy
Batalionowej Grupy Bojowej NATO ze Stanów Zjednoczonych i Rumunii.
Była to kolejna okazja, aby uczniowie klas 8a,8b i 8c wykazali się
praktyczną znajomością języka angielskiegopodczas
„ENGLISH CAFE”.
Przy stolikach toczyły się rozmowy o zainteresowaniach,
codziennym życiu, filmach,
sporcie i wielu innych rzeczach.
Oczywiście uczniowie i żołnierze mogli poznać się wzajemnie
w sferze różnorodności kulturowej, ale i kulinarnej.
Z okazji wypadającego dziś Tłustego Czwartku nasi uczniowie przygotowali
polskie tradycyjne słodkości:
pączki,
faworki,
oponki oraz róże
karnawałowe.
Dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie
naszej szkoływ tym wydarzeniu oraz ich bliskim
za przygotowanie słodkich niespodzianek.
21
WYCIECZKA DO EŁKU
Nowa galeria WYCIECZKA DO EŁKU została dodana do albumu fotograficznego
25 lutego odbyła się wycieczka szkolna klas czwartych oraz 5a do Ełku. Atrakcje rozpoczął seans w kinie Planet Cinema. Uczniowie obejrzeli film pt." Kleks i wynalazek Filipa Golarza". Seans filmowy to idealny sposób na wprowadzenie uczniów w świat kultury filmowej i zapewnienie im chwili relaksu przed kolejną aktywnością fizyczną. Następnie wszyscy udali się na lodowisko, które jest popularnym miejscem do aktywności zimowych. Zajęcia na lodowisku to doskonała okazja do integracji i aktywności fizycznej. Można było tam wypożyczyć łyżwy, a także skorzystać z nauki jazdy na lodzie przy pomocy pingwinków, czyli ergonomicznych chodzików. Panie wychowawczynie zorganizowały krótkie lekcje dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z jazdą na lodzie.Taka wycieczka łączy przyjemne z pożytecznym – uczniowie mogli spędzić czas z kolegami i koleżankami, a przy okazji uczestniczyć w aktywności, która rozwija ich motorykę i sprawność fizyczną. Po takim połączeniu kina i lodowiska, wszyscy z pewnością będą mieli niezapomniane wrażenia!
Wycieczkę zorganizowała p.Dorota Suchwałko, a opiekunami były: p. Renata Łuba, p.Małgorzata Borzymowska i p.Aleksandra Romanowicz.
23
WALENTYNKI
Nowa galeria WALENTYNKI została dodana do albumu fotograficznego
W piatek 14 lutego w naszej Super Szkole po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował wyjątkowe obchody Walentynek! Podczas tego dnia uczniowie mogli cieszyć się muzyką oraz wziąć udział w różnych grach i zabawach. ♡♡♡ Skrzynka z pocztą walentynkową cieszyła się dużym zainteresowaniem a życzeniom i wierszykom nie byłoj końca.♡♡♡ Przewodnicząca Zarządu rozdała połówki serduszek, a zadaniem uczniów było odnalezienie "swojej drugiej połówki" - Ci którym się to udało nagrodzeni zostali słodkimi upominkami. ♡♡♡ "Walentynkowe Bingo" zagwarantowało dużo emocji, a uczniowie nagrodzeni zostali czekoladkami dla dwoja, Każdy mógł też wysłać muzyczne życzenia walentynkowe, a na zakończenie zabawy wszyscy zostali obdarowani cukierkami. Wspaniała atmosfera i wspólne świętowanie sprawiły, że był to niezapomniany dzień pełen radości!
SU z opiekunem
Walentynkowe kartki przygotowywali także uczniowie na lekcjach j. angielskiego i informatyki.
36
Mały mistrz- klasa 2 b zakończyła udział w programie
Zdjęcia i publikacja B. Frąckiewicz
11Program Mały Mistrz jest jednym z programów popularyzujących wśród dzieci aktywnośc fizyczną. Uczniowie zdobywali określone odznaki w 6 kategoriach: rowerzysta- turysta, lekkoatleta, gimnastyk- tancerz, piłkarz , saneczkarz i pływak- wodniak. Właśnie dziś uczniowie klasy 2 b zdobyli ostatnią odznakę - piłkarza i zakończyli swój udział w programie.
Hiszpańska przygoda- Spotkanie z panią Muzyką
Publikacja- B. Frąckiewicz
1Podczas Spotkania z panią Muzyką, uczniowie poznali historię powstania gitary. Muzycy przenieśli nas do słonecznej Hiszpanii, gdzie poznaliśmy gitary elektryczne, flamenko, torreadorów i dowiedzieliśmy czym zajmuje się lutnik. W konkursie widzy o muzyce wzięli udział uczniowie klas trzecich. Wygrał Ksawier Burzyński uczeń klasy 3 a. Gratulacje.
LEKCJA BIZNESU NA JĘZYKU ANGIELSKIM luty 2025
Uczniowie klasy 8c wzięli udział w lekcji BIZNESU na języku angielskim.
Zajęcia dotyczyły CROWDFUNDING -u, oczywiście temat ten był omówiony w języku angielskim.
JEŚLI NIE MASZ PIENIĘDZY, ALE MASZ MARZENIA I SWÓJ BIZES PLAN
TO WŁAŚNIE WTEDY POMOCNY JEST >> CROWDFUNDING <<CROWDFUNDING czyli z języka angielskiego finansowanie społecznościowe
Jest to forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność, która jest lub zostanie wokół tych projektów zorganizowana. Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem.
Dostęp do Internetu pozwala na łatwe informowanie o projektach i tworzenie wokół nich społeczności, co przyczyniło się do rozwoju zjawiska crowdfundingu. Określenie to jest zwykle używane w odniesieniu do zbiórek prowadzonych na stworzonych w tym celu platformach internetowych, rzadziej także przy pomocy serwisów społecznościowych lub blogów. W polsce jest to znane jako Siepomaga, Polakpotrafi.pl ale i inne bardzo poważne biznesowo organizacje i firmy działające
w Polsce.Jak widać na powyższym zdjęciu uczniowie
bardzo POWAŻNIE podeszli do tematu CROWFUNDING -u,
że nawet ubrali się jak prawdziwi przyszli bizesmeni i biznesmenki :)i jak widać na poniższych zdjęciach byli z siebie bardzo zadowoleni.
Więc niewątpliwie takie lekcje i profesjonalne podejście uczniów
sprzyjają rozwojowi nauki języka,
ale i bizesu w przyszłym życiu naszej młodzieży.1
🌹🍓WALENTYNKI🥤💖💞/Nauczyciele i Uczniowie klas I-III
Walentynki w szkole to piękna tradycja z czerwonym kolorem w roli głównej. 14 lutego 2025 r. w naszej szkole atmosfera była pełna serdeczności i ciepła. Miło było patrzeć, jak uczniowie się angażują i chętnie biorą udział we wspólnej zabawie. Mieliśmy świetną okazję, by wyrazić sympatię i przyjaźń.
Przygotowaliśmy słodkie deserki, orzeźwiające napoje, kisielki, harbatkę, oranżadę, owoce, stroje, ozdoby, kartki walentynkowe z życzeniami, gazetki ścienne w klasach oraz w świetlicy szkolnej. Jednym słowem dużo się u nas działo.....znowu 😂🥳😍😵💫🌹🍓🥤💖💝💞 Mieliśmy również pocztę walentynkową, więc przygotowane kartki dla swoich kolegów i koleżanek można było wrzucać do skrzynki na listy.
Z przyjemnością tworzyliśmy walentynkowe laurki wkładając w nie całe serce. Ciekawe, śmieszne wzory i starannie dobrane słowa wyrażają najpiękniejsze uczucia. Każda laurka jest wyjątkowa i niepowtarzalna, tak jak obdarowywana osoba. Mamy nadzieję, że nasze prace i pomysły na wspólne spotkania i rozmowy przyniosły radość i uśmiech na Waszych twarzach. Drobny gest, ciepłe słowo, czy uśmiech umacniają więzi międzyludzkie. Niech każdy dzień będzie okazją. Pamiętajmy, że małe rzeczy znaczą więcej. Celebrujmy bliskość i wzajemny szacunek nie tylko od święta, ale przez cały rok.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji walentynkowej klas I-III.
fot. Nauczyciele klas I-III; publ. p. Izabela Albińska
149
Spotkanie uczniów klas 1 i 2 b z pielęgniarką szkolną
Zdjęcia i publikacja B. Frąckiewicz
Realizacja Programu "Moje miasto bez elektrośmieci"
Nowa galeria Realizacja Programu "Moje miasto bez elektrośmieci" została dodana do albumu fotograficznego
(fot. i publ. - K. Sawicka)
Program ma na celu szeroko pojętą edukację dzieci i ich rodzin z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz ze zużytymi bateriami, a także budowanie wartości recyklingu zużytych sprzętów jako elementu niezbędnego w procesie ochrony środowiska naturalnego.
„Moje miasto bez elektrośmieci” to nieszablonowa edukacja oparta o bezpłatne materiały edukacyjne dostarczane do placówek oświatowych, a także materiały do nauczania zdalnego i w wersji on-line, cykle warsztatów edukacyjnych, eventów ekologicznych i happeningów. To działania oferujące uczestnikom możliwość wyposażania placówek w nowoczesne pomoce i wyposażenie sal, za elektrośmieci, w ramach autorskiego Funduszu Oświatowego.
W ramach programu w naszej szkole organizowana jest Zbiórka elektrośmieci, która potrwa do 20 lutego 2025 roku. Elektrośmieci można zostawiać w budynku szkoły przy ul. Moniuszki 7, w szatni po lewej stronie (na parterze).
Udział w akcji ekologicznej zostanie nagrodzony oceną z przyrody lub biologii, zatem prosimy uczniów o zgłaszanie faktu dostarczenia elektrośmieci do szkolnego koordynatora - pani Katarzyny Sawickiej.
Zachęcamy także mieszkańców Białej Piskiej i okolic do przyłączenia się do akcji. Za zebrane elektrośmieci szkoła otrzyma punkty, a one będą mogły zostać zamienione na nagrody. Informacje znajdują się na plakatach oraz na stronie i FB naszej szkoły.
Bardzo dziękujemy
🏅#Dyplomy #Certyfikaty- realizuje klasa 3 A/opiekun: p. I. Albińska
Kochani, XIV edycja programu Uczymy Dzieci Programować dobiegła końca! Dziękujemy Wam za zaangażowanie, wspólne kodowanie i wszystkie fantastyczne relacje z zajęć. To dzięki Wam program tętni życiem!! 💙 Aby docenić Waszą pracę, przygotowaliśmy: 📜 Certyfikat dla nauczyciela 🏅 Dyplom dla dzieci. Ale to jeszcze nie koniec! Już 5 lutego rusza 15. edycja programu! 🎉 Przed nami nowe wyzwania i mnóstwo inspirujących pomysłów na zajęcia. Mamy nadzieję, że znów będziecie z nami! Pamiętajcie, że realizacja kolejnych edycji programu nie wymaga od Was zgłaszania swojego udziału po raz kolejny. Koniecznie śledźcie naszą grupę Uczymy Dzieci Programować na Facebooku! 📸💬 Do zobaczenia w kolejnej edycji! 🚀
Zespół EduSense:)Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli posiada akredytację Lubelskiego Kuratora Oświaty
Innowacja pedagogiczna-podsumowanie- ,,Zdrowe życie i pierwsza pomoc"- Moduł: Higiena na co dzień- realizuje klasa 3a pod opieką p. Izabeli Albińskiej
Innowacja pedagogiczna-podsumowanie- ,,Zdrowe życie i pierwsza pomoc"- realizuje klasa 3a pod opieką p. Izabeli Albińskiej
Jego celem jest kształtowanie nawyków prozdrowotnych, rozwijanie sprawności fizycznej oraz nauka udzielania pierwszej pomocy. Poprzez różnorodne aktywności edukacyjne, warsztaty i zabawy, uczniowie będą mieli okazję nauczyć się, jak dbać o swoje zdrowie, aktywnie spędzać czas i reagować w sytuacjach awaryjnych. Projekt łączy elementy edukacji zdrowotnej, fizycznej oraz pierwszej pomocy, tworząc holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu dzieci.
Scenariusz nr 5 - Higiena na co dzień
Cel ogólny: Rozwijanie świadomości znaczenia higieny osobistej oraz nauka codziennych nawyków higienicznych. Cele szczegółowe: Uczeń: rozumie znaczenie higieny osobistej dla zdrowia, zna podstawowe zasady higieny osobistej, potrafi prawidłowo myć ręce, dbać o zęby i utrzymywać czystość, współpracuje z innymi uczniami podczas ćwiczeń praktycznych55
AKTYWNY UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE ,,KODOWANIE NA DYWANIE"-podsumowanie-klasa 3A; opiekun p. I. Albińska
Poprzez naukę kodowania można rozwijać kluczowe umiejętności w twórczy i atrakcyjny dla dziecka sposób. Zajęcia są ciekawe i angażujące dla dzieci. "Kodowanie na dywanie" pokazuje jak można wiele dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w łatwy i efektywny sposób wprowadzić w obszarze kodowania do zajęć dydaktycznych o dowolnej tematyce i z zakresu różnych edukacji.
Korzyści wynikające z nauki kodowania na etapie edukacji wczesnoszkolnej to: zabawy rozwijające logiczne myślenie z wykorzystaniem prostych narzędzi takich jak kolorowe kubki, klocki, materiał obrazkowy, materiał naturalny; Zabawy około programistyczne z wykorzystaniem maty do kodowania; Gry strategiczne, matematyczne, przyrodnicze, językowe z wykorzystaniem maty do kodowania;
Wprowadzanie podstawowych pojęć programistycznych, tworzenie programu, sposoby na unikanie typowych błędów; Włączanie elementów kodowania do zajęć z dowolnego tematu i z zakresu różnych edukacji. "Robotyka i STEAM w edukacji wczesnoszkolnej pokazuje jak zorganizować angażujące i poprawne metodycznie zajęcia z wykorzystaniem robotów edukacyjnych oraz jak poprowadzić zajęcia w nurcie STEAM. Wykorzystanie różnych narzędzi: maty do kodowania, robotów edukacyjnych oraz klocków konstrukcyjnych to jeszcze więcej zabawy. Roboty Photon– wykorzystanie interfejsów Photon Draw, Photon Badge, Photon Blocks, pokazanie możliwości wykorzystania robota Photon na zajęciach edukacyjnych, Roboty Genibot, Makeblok mTiny, Botzees mini, Sphero INDI to przegląd sposobów kodowania robotów, pokazanie możliwości wykorzystania robotów na zajęciach edukacyjnych w podziale na zespoły (każdy z uczestników ma możliwość indywidualnego wyboru robota z którym będzie pracował) Klocki Korbo – przykłady wykorzystania klocków na zajęciach edukacyjnych Co to jest STEAM? Jak przygotować przestrzeń do STEAM-owych zajęć?; Zbiór STEAM-owych aktywności do dowolnej modyfikacji; Przykładowe projekty realizowane w nurcie STEAM;
cdn.
Organizatorem warsztatów jest Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Kodowanie na Dywanie Anna Świć posiadający akredytację Kuratora Oświaty, szkolenie prowadzi Anna Świć autorka Kodowania na dywanie. Każdy z uczestników otrzymuje imienne, numerowane, zaświadczenie uczestnictwa zgodne z wytycznymi MEN oraz dostęp do materiałów dodatkowych do szkolenia w wersji elektronicznej.
13
TRAFILIŚMY W 10 Z WYBOREM CIEKAWYCH FORM ZAJĘĆ PODCZAS TRWAJĄCYCH FERII🎯Zimowe ferie w szkole obfitowały w kreatywne zajęcia dla najmłodszych uczniów klas I-III/ Realizacja: p. Beata Frąckiewicz, p. Elżbieta Łaguna, p. Izabela Albińska, p. Emilia Rydzewska, p. Julia Siedlecka, p. Justyna Modzelewska, p. Bożena Narewska, p. Karolina Akus; publ. p. I. Albińska
Nasza szkoła zaplanowała wiele ciekawych form spędzania trwających ferii zimowym, które obfitowały w kreatywne oraz rekreacyjno- sportowe zajęcia dla uczniów klas I-III.
Uczniowie rozwijali swoje zdolności ruchowe, plastyczne, uczyli się programowania i kodowania. Z dużym zainteresowaniem uczestniczyli także w zajęciach z wykorzystaniem robotów edukacyjnych ucząc się podstaw programowania i logicznego myślenia. BRAWO EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA🙌Realizacja: p. Beata Frąckiewicz, p. Elżbieta Łaguna, p. Izabela Albińska, p. Emilia Rydzewska, p. Julia Siedlecka, p. Justyna Modzelewska, p. Bożena Narewska, p. Karolina Akus; publ. p. I. Albińska
78
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w dniu 23.01.2025 r. zorganizowali w naszej szkole Bal Karnawałowy w klasach I-III / publ. p. I. Albińska
fot. Wychowawcy klas I-III
83video: p. I. Albińska
20.01.2025 r. Pracownik Nadleśnictwa Drygały spotkał się z uczniami klas I-III, by porozmawiać na ważny temat dokarmiania zwierząt zimą./publ. p. I. Albińska
W naszej szkole gościliśmy p. Andrzeja Sasa, pracownika Nadleśnictwa Drygały, który rozmawiał z uczniami klas I-III na ważny temat dokarmiania zwierząt zimą. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, uczniowie dowiedzieli się, jak istotne jest pomaganie zwierzętom przetrwać trudny zimowy okres.
Dziękujemy za cenne informacje i ciekawą rozmowę!
fot. Wychowawcy klas I-III
13
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE”-Organizatorzy: p. B. Romankiewicz, p. I. Albińska, p. M. Strongowska
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej REGULAMIN I WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE” 1. Cele konkursu: rozwijanie i kształtowanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej uczniów, rozwijanie różnorodnych technik plastycznych, zwrócenie uwagi na bezpieczne zabawy zimowe, uświadomienie dzieciom na jakie zagrożenia są narażeni zimą. 2. Zasady uczestnictwa: konkurs adresowany do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Białej Piskiej, prace (format A4) mogą być wykonane różnymi technikami plastycznymi, jedna osoba wykonuje indywidualnie jedną pracę, podpisane prace należy składać do p. B. Romankiewicz, p. I. Albińskiej, p. M. Strongowskiej do dnia 21.01.2025 r. 3. Kryteria oceny: estetyka wykonania, pomysłowość, samodzielność wykonania, wkład pracy. 4. Ogłoszenie wyników: I miejsce- Marcin Łapszys- kl. II C, II miejsce- Julian Cimoch- kl. III B, III miejsce- Alicja Filipkowska- kl. III B. Wyróżnienia: Antonina Jabłońska- kl. III B, Amelia Truszkowska- kl. III B, Jan Kowalewski- kl. I C
GRATULUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE:)
Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które wręczymy po feriach zimowych.
Organizatorzy: p. B. Romankiewicz, p. I. Albińska, p. M. Strongowska; publ. i fot. p.I.Albińska
Przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka
Uczniowie klasy 2 b przygotowali spektakl muzyczny pt; Karnawał z Babcią i Dziadkiem. Goście przybyli
z różnych stron gminy i województwa. W trakcie przedstawienia dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Tym razem nie chcieliśmy wzruszać lecz rozbawić. Rodzice zajęli się dekoracją i poczęstunkiem. Uroczystość się udała i mamy nadzieję, że zapadnie w pamięci przybyłych gości.
https://www.youtube.com/watch?v=_GJ1t4Q-fHQ
Zdjecia i film- Kamil Świderski
Publikacja B. Frąckiewicz
1
Kodowanie i programowanie 3 C z użyciem naszych pomocy klasowych -realizacja i publ. p. Izabela Albińska
Program edukacyjny realizowany w klasach I-III
Oferta zajęć pozalekcyjnych z robotyki
Oferta zajęć pozalekcyjnych z robotyki
organizowanych w roku szkolnym 2024/2025
przez Robociaki- Akademia Robotyki dla Dzieci
Obchodzimy Dzień Kropki w klasie 3 A
Każdego roku, w dniu 15 września niemal na całym świecie obchodzimy Dzień Kropki. Święto jest symbolem kreatywności, odwagi i współpracy. Tego dnia, między innymi w szkołach uczniowie tworzą prace, których motywem jest kropka. Pierwsze święto odbyło się w 2009 roku.
Organizacja roku szkolnego 2023/2024
OSZCZĘDZAJ W SKO
Zapraszamy uczniów do przystąpienia do Szkolnej Kasy Oszczędności. Jest to szkolny system oszczędzania, w ramach którego uczniowie gromadzą pieniądze na specjalnych rachunkach bankowych. System został zainicjowany przez Pocztową Kasę Oszczędności. Po II wojnie światowej system był rozwijany przez Powszechną Kasę Oszczędności, a obecnie prowadzony jest przez PKO BP.
Głównym założeniem programu jest upowszechnianie idei oszczędzania oraz szerzenia postaw przedsiębiorczych wśród dzieci i młodzieży.
Do SKO mogą zapisać się uczniowie od 5. lat do ukończenia 13. roku życia. 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta. Oprocentowanie zmienne 5,00% w skali roku do kwoty 2 500 zł i 1,00% od nadwyżki ponad 2 500 zł
Uczniowie z klas IV - VI mogą dokonywać wpłat i wypłat u Opiekuna SKO. Mogą też zrobić to rodzice lub opiekunowie prawni uczniów posiadający konto w banku PKO BP (otrzymają dostęp do kont uczniowskich). Uczniowie klas młodszych mogą zapisać się do SKO pod warunkiem, że rodzice mają konto w banku PKO BP i będą mogli dokonywać wpłat i wypłat samodzielnie (Opiekun SKO przebywa jedynie w budynku szkoły przy ul. Moniuszki 7).
Aby uczeń mógł przystąpić do SKO, rodzic powinien wypełnić formularz oraz zapoznać się z informacjami. Formularz dostępny jest u Opiekuna SKO.
Wszelkich informacji udzieli Opiekun SKO - p. Katarzyna Sawicka
Zalecany kontakt przez dziennik elektroniczny Librus
Archiwum aktualności