• Konkurs plastyczny pt. ,,Bezpieczne zabawy zimowe”( Organizatorzy: p. Bronisława  Romankiewicz, p. Izabela Albińska, p. Monika Strongowska ; publikacja: p. I. Albińska

•

W Szkole Podstawowej ogłoszony został konkurs plastyczny pt. ,,Bezpieczne zabawy zimowe”. Konkurs zaadresowany był do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej w roku szkolnym 2021/2022. Prace konkursowe  należało złożyć do 11.02. 2022 roku do organizatorów konkursu. Komisja konkursowa w składzie: p. Bronisława  Romankiewicz, p. Izabela Albińska, p. Monika Strongowska oceniła prace plastyczne według kryteriów oceny prac plastycznych ujętych w regulaminie konkursu.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Krzysztof Kalinowski- 1b, Tymon Niebrzydowski- 1c, Julia Mrozowska- 3c

II miejsce: Julia Jackiewicz- 1c, Agata Sokołowska- 1b, Julia Chodnicka- 3c

III miejsce: Maria Góralczyk- 1b, Zuzanna Zduńczyk- 2b, Nikola Łakus- 2 b

Wyróżnienia: Alicja Gentek-2 b, Paweł Karwowski- 1b, Natalia Podlaska- 1b, Błażej Rzadki- 1b, Maria Kołdys- 2b, Julia Albińska- 1b, Maja Szmit-1b, Natalia Kopytek- 1b, Jan Szczech- 1b, Mateusz Siwik- 2b

Organizatorzy konkursu przydzielili uczestnikom nagrody rzeczowe  oraz dyplomy. Gratulujemy.

• Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

Dni Bezpiecznego Internetu trwają w klasie 2 c nie jeden ale pięć dni. W tym czasie dzieci rozmawiały o bezpieczeństwie, grach internetowych, netykiecie i wykorzystaniu Internetu w poszukiwaniu informacji. Dziś, każdy uczeń przygotował własną netykietę. Zostaną one umieszczone w pokojach dzieci i będą im przypominały o zasadach kultury obowiązującej w sieci.

• Lista uczniów wyróżnionych w I półroczu roku szkolnego 2021/2022

• (publ. - K. Sawicka)

Serdecznie gratulujemy uczniom wyróżnionym w I półroczu za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie. Dziękujemy też Rodzicom za zaangażowanie w edukację swoich pociech.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w nauce!

1. Borawska Amelia  - 4a

• WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA  ANGIELSKIEGO
          • WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

• Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus z języka angielskiego

W naszej szkole odbyła się 36 edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua-Plus z języka angielskiego.
            Wzięło w niej udział 10 uczniów  z klas 4-8 Uczniowie przez 45 minut rozwiązywali test sprawdzający znajomość konstrukcji leksykalno-gramatycznych oraz wiadomości o krajach anglosaskich.

Celem Konkursu Językowego było:– zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języków obcych;– rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim;– wzbogacanie wiedzy o świecie, w tym o krajach i regionach, w których mówi się językiem angielskim.
            Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali nagrody.

Najwyższy wynik osiągnęli poniżsi uczniowie:

Wyniki Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua-Plus:

Laureat  III stopnia – Aleksander Gąska 8d 88/100 pkt

Laureat  III stopnia – Bartosz Świsłowski 8d 88/100 pkt

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM

I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NASTĘPNYCH KONKURSACH :)