• SZKOLNY REJS Z WOŚP-9.01.2020 r.

• 28.03.2020 11:53
      • w obu budynkach naszej szkoły.
         publ. p. Izabela Albińska, p. Katarzyna Sawicka
      • Już niedługo,  czyli 12.01.2020 r. odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „WIATR W ŻAGLE” dla Dziecięcej Medycyny Zabiegowej. W tym roku po raz pierwszy zarejestrowany został Sztab w Białej Piskiej - #5637 Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej. Nasza szkoła jest współorganizatorem Sztabu 28. Finału WOŚP, Impreza zamknięta.

W naszej szkole chcemy wcześniej przygotować szereg atrakcji, tak aby każdy mógł włączyć się do zbiórki.

Już 9.01.2020 r. (czwartek) zorganizujemy

SZKOLNY REJS Z WOŚP

heart
        Serdecznie zachęcamy wszystkich – uczniów, rodziców, nauczycieli, osoby chętne do współpracy – do zaangażowania się w przygotowanie imprez. W programie przewidujemy m.in. kiermasze ciast, książek, ozdób, loterię, zabawę karnawałową

i wieczór filmowy dla uczniów, spotkanie ze strażakami i policjantem oraz wiele innych atrakcji.

Chętnie skorzystamy też z innych pomysłów.

Wszyscy, którzy chcieliby przygotować wypieki na 9.01.2020 r. lub 12.01.2020 r.  na 28. Finał WOŚP

proszeni są o poinformowanie o tym wychowawców (7.01.2020 r. ).

Zachęcamy również do przynoszenia książek, ozdób, zabawek, przedmiotów na loterię

(najlepiej do wychowawców, a książki do biblioteki).

Jeśli znajdą się osoby, które chciałyby podarować różne przedmioty na licytację w dniu finału, prosimy o kontakt z panią  Katarzyną Sawicką (budynek przy ul. Moniuszki 7) i panią  Izabelą Albińską (budynek przy ul. Kajki 1) w celu podpisania „Oświadczenia o przekazaniu przedmiotu na aukcję prowadzoną podczas imprezy zamkniętej przez Sztab 5637”.

Ogłaszamy również konkurs na wiersz lub piosenkę związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy lub niesieniem pomocy innym. Prosimy o dostarczenie prac do wychowawców do 8.01.2020r.

Dziękujemy wszystkim za dobre serca.

tekst i publikacja:  p. Katarzyna Sawicka i p. Izabela Albińska